לוגו קרדיט משכנתאות

אודות

הסיפור של קרדיט משכנתאות

כך תוכלו לחסוך זמן וכסף יקר עם קרדיט משכנתאות

יצרנו את קרדיט משכנתאות מרצון כנה לחסוך את המקסימום האפשרי במשכנתא.

בעשור האחרון חברתנו התמחתה במקסום הפוטנציאל הפיננסי של כל לקוח בחברתנו במטרה ולעזור לו להתנהל כלכלית בצורה הטובה ביותר.
בישראל של היום, משכנתא אינה עוד הלוואה פשוטה, ברוב המקרים תשלום המשכנתא יהיה התשלום הגבוה ביותר שתשלמו במהלך החודש, ועל כן מתוך רצון לעזור לציבור הישראלי לשלם פחות נוצרה קרדיט משכנתאות.

חברתינו מתמחה בבניית תמהיל ייחודי ואישי שיתאים לכל לקוח, במטרה ולחסוך ללקוח תשלום ריביות גבוה, ולהתאים את המשכנתא לסדר חייו. זאת בכדי שיוכל להנות מהונו בצורה המקסימלית האפשרית. כך, תוכלו לא רק לחסוך כסף יקר על תשלום ריביות מיותרות אלא גם להתאים את תמהיל המשכנתאות שלכם אל החיים האישיים שלכם בצורה שתאפשר לכם לחסוך זמן יקר- שנים או חודשים על תשלום המשכנתא שלכם.

אבל לא נעצור רק כאן, הרווחה הכלכלית שלכם חשובה שלנו, ועל כן נלווה אתכם בכל שלב עד קבלת המשכנתא יד ביד. מתוך רצון לעזור לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר. אחרי שקיבלתם את המשכנתא אותה רציתם ניקח את הקשר בנינו לשלב הבא- ניצור אתכם קשר כל שנה כדי לראות האם נוכל לחסוך לכם יותר בריביות, כדי שתוכלו לנשום כלכלית בצורה נוחה יותר.

צוות המומחים שלנו, מתנהל ישירות מול מנהלי בנקים ולא דרך פקידים פשוטים, זאת במטרה ולהשיג לכם את התנאים הטובים ביותר בצורה ישירה מבלי להתמהמה.
כי בסופו של היום, המטרה שלנו היא שאתם קהל לקוחותינו תהיו הכי מרוצים שאפשר.

בנקאים

היכרות אישית ובניית פרופיל אישי

בכדי שנוכל לעזור לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, חשוב לנו להבין בדיוק מהו הפרופיל האישי שלכם, איפה אתם עומדים מבחינה פיננסית, מה הם הצרכים שלכם ואיך אפשר לחסוך לכם זמן וכסף יקר בהתאם למה שאתם צריכים.
בסופו של יום- המטרה שלנו היא לעזור לכם לחסוך ולבנות את תמהיל המשכנתאות הטוב ביותר בשוק עבורכם- על כן נשאל ונבקש מידע רלוונטי שיעזור לנו לבנות אותו!

מחקר ובניית תמהיל משכנתאות

בהתאם לשוק המשכנתאות, ההעדפות והצרכים שלכם- צוות מומחי המשכנתאות שלנו יבנו עבורכם תמהיל משכנתא שמותאם אישית בדיוק עבורכם תוך כדי שקלול מצב שוק המשכנתאות, יכולת ההחזר שלכם ונתונים רלוונטיים אחרים. צוות יועצי המשכנתאות יבנה עבורכם הצעה לקבלת משכנתא.

חיסכון מקסימלי

לאחר מסירת הנתונים הרלוונטיים לאישור קבלת המשכנתא, יועצי המשכנתאות שלנו ימליצו עבורכם על מסלול המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם.
חשוב לציין כי אנו עובדים מול ראשי כל הבנקים וגופי המימון בישראל- כך נוכל להתאים לכם את הבנק שייתן לכם את ההצעה הטובה ביותר עבורכם!

חתימה על משכנתא

לאחר בניית תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם, ניצור קשר עם הבנק עבורכם, כך שתצטרכו להגיע רק למטרת החתימה בלבד.

החלום שלכם. המשימה שלנו.

המטרה שלנו היא לעזור לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

מומחי המשכנתאות שלנו בעלי ידע מקצועי שיעזור לכם להגשים חלום ולרכוש את בית חלומותיכם בצורה המשתלמת ביותר עבורכם.

מתוך ניסיון רב שנים, והתנהלות ישירה מול גורמים בכירים בבנקים, נוכל לעזור לכם לא רק לבנות לבנות תמהיל משכנתא שיהיה מותאם בצורה הטובה ביותר לאורך חייכם, אלא גם לקבל את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם ולהגיע לבנק רק לעת חתימה.

הכירו את הצוות המדהים שלנו

הפרצופים מאחורי ההצלחה

אנחנו לא יכולים לעשות את זה בלעדיהם

רמי קוסטוקובסקי

מנכ"ל החברה

שי

מנהל מחלקת ייעוץ

אושרת

מנהלת מחלקת תפעול

אנו עובדים עם כלל הבנקים בישראל

החיסכון שלכם הוא המחויבות שלנו

בכדי לעזור לכם לקבל את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם, ניצור תמהיל ייחודי שיעמוד להצעה מול ככלל הבנקים וגופי המימון בישראל.
בך תוכלו לקבל הצעות איכותיות שיעזרו לכם לשלם פחות.

מתעניינים במשכנתא או הלוואה?

פנו אלינו עוד היום לבדיקת התאמה חינם!

© 2022 All rights reserved​

Yuval Ayalon

פנו אלינו!
חייג עכשיו!