לוגו קרדיט משכנתאות

השירותים שלנו

החלומות שלכם, המקצועיות שלנו!

Rise to the top

החלומות שלכם, המקצועיות שלנו

לקיחת משכנתא היא אחד מההחלטות הגדולות ביותר בחיים של כל אדם. כדי לעמוד בתשלומי המשכנתא ולממש את החלום להגיע לדירה משלכם חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות, שיעזור לנו לחסוך ולבנות את התמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבור כל אחד.

בעוד שבנקים מציעים גם הם ייעוץ משכנתאות, יועצי המשכנתאות הבנקאיים משרתים במקרים רבים את אינטרס הבנק, בעוד שיועץ משכנתאות פרטי בעל אינטרס שנקבל את המשכנתא הטובה ביותר.

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לא רק לבנות לכם תמהיל משכנתא אלא להתאים את תמהיל המשכנתא לחיים שלכם בצורה האופטימלית ביותר, תוך חיסכון מקסימלי.

נעמוד לצדיכם בכל שלבי לקיחת המשכנתא וגם אחרי נבדוק עבורכם אפשרות להוזיל את תשלום המשכנתא באמצעות מחזור משכנתאות.

count on us

מה קורה אם כבר יש לי משכנתא קיימת?

במידה ואתם כבר בעלי נכס ומעוניינים בלקיחת הלוואה , נוכל לעזור לכם בתהליכי הלוואה כנגד נכס או משכנתא הפוכה שתעזור לכם לקבל את ההלוואה שאתם צריכים בתנאים הטובים ביותר.

בנוסף חברתינו מתמחה בהלוואה לרכישת נכסים בחו"ל, משכנתא לגיל השלישי, סגירה ואיחוד הלוואות.

חברתינו מתמחה בניהול, לווי ותכנון קבלת הלוואה מסחרית והלוואה לכל מטרה מעל לסכום של 100,000 ₪. בתהליך ייחודי תוכלו להישאר בראש שקט שיעזור לכם להתמודד בצורה הנכונה ביותר עם קבלת ההלוואה על ידי יועץ משכנתאות מומחה.

שינוי תנאי משכנתא: במידה ואתם בעלי משכנתא קיימת, יועצי המשכנתאות שלנו יוכלו לעזור לכם לשנות ולשפר את תנאי המשכנתא באמצעות תהליך מחזור משכנתאות שיעזור לכם לחסוך ולהקטין את משך זמן המשכנתא שלכם.

איך עובדים השירותים שלנו:

בשלב הראשוני נקבע איתכם פגישת ייעוץ חינמית בה נבין את הצרכים שלכם, את הפרטים שלכם ונאסוף מכם מידע רלוונטי שיעזור לנו לבנות לכם את התמהיל המשתלם ביותר עבורכם.
נאסוף מכם את התמהיל הרלוונטים שיעזרו לנו לצאת לדרך לקבלת המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם.

לאחר קבלת המסמכים, נצא לדרך ונפתח תיק בבנקים שיאשר קבלת משכנתא. לאחר קבלת אישור הבנקים, נשב ונבנה יחד את תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם.

בחרו את השירות המתאים ביותר עבורכם:

ייעוץ משכנתאות

מומחי המשכנתאות של קרדיט משכנתאות יתאימו לך את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורך!

ייעוץ הלוואות

מומחי המשכנתאות של קרדיט משכנתאות יתאימו לך את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורך!

מחזור משכנתא

מומחי המשכנתאות של קרדיט משכנתאות יתאימו לך את המסלול המשתלם ביותר עבורך!

רוצים לדעת יותר?

שאלות ותשובות

משכנתא נעה לרוב בטווח של בין 50-75% משווי הנכס אותו אתם רוצים לרכוש. על כן סכום המשכנתא אותו תוכלו לקבל יהיה תלוי בסכום ההון הראשוני שיש לכם.
חשוב שתפנו ליועץ מומחה ותתייעצו איתו גם על סכום המשכנתא אותו אתם רוצים לקחת בכדי להימנע מלקיחה של משכנתא גדולה או קטנה מידי.

כמובן!  משכנתא היא ההוצאה הכלכלית הגדולה ביותר שנוציא בחיינו. לכן, יועץ משכנתאות מומחה יוכל לעזור לנו לחסוך זמן, כסף וכאב ראש מול הבנק.

אין בנק ספציפי בו נוכל להגיד בפה מלא שהכי משתלם לקחת משכנתא, לאחר בניית תמהיל משכנתא נציע את התמהיל לכלל הבנקים בישראל, והבנק שיהיה מוכן לתת לנו את התמהיל אותו נרצה – הוא זה ממנו ניקח משכנתא.

אין זה בהכרח כי הבנק בו אתם נמצאים כרגע יהיה הבנק שהכי כדאי לנו לקחת משכנתא ממנו.

סכום החזר המשכנתא משתנה ומותאם ליכולת הכלכלית שלכם. חשוב לוודא כי סכום המשכנתא אותו אתם קובעים יהיה סכום בו תוכלו לעמוד לטווח הארוך ללא בעיה, מבלי להיכנס לחובות פיננסים או למינוס בבנק.

יכולת ההחזר משתנה בין אדם לאדם ותלויה בהכנסה, בהתחייבויות הפיננסיות שלו ובגורמים נוספים.

אין מסלול אחד שאפשר להגיד עליו בפה מלא שהוא המשתלם ביותר. המסלול המשתלם ביותר הוא המסלול שתוכלו לעמוד בו בצורה הטובה והיעילה ביותר לפרק זמן ארוך מבלי להרגיש מחנק כלכלי.

יועץ משכנתאות מומחה יוכל לעזור לכם לבנות את תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם, ולעזור לכם לקבל את ההחלטה החשובה בחייכם בצורה הנכונה ביותר!

אישור עקרוני למשכנתא הוא למעשה הסכמה של הבנק לתת לכם את הסכום אותו אתם צריכים לרכישת הנכס אותו אתם רוצים.

אם הבנק מעניק לכם אישור עקרוני למשכנתא תוכלו להתחיל לבנות תמהיל משכנתא שמתאים לכם ולחתום מול הבנק על קבלת המשכנתא.

כמובן! על מנת שתוכל לקבל את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורך נציע את תמהיל המשכנתא שלך לכל בנק בישראל שיהיה מוכן להציע את התנאים אותם אנו מעוניינים לקבל. בין הבנקים שיקבלו את הצעת תמהיל המשכנתאות שבנינו נשווה ונבחר בבנק המשתלם והנוח ביותר עבורך.

לאחר שקיבלתם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם מהבנק, נצרף אתכם למאגר לקוחותינו המרוצים!
אחת לשנה נבצע עבורכם בדיקה לגמרי בחינם של אפשרות מחזור משכנתא, מה שיעזור לכם לחסוך זמן וכסף נוספים!

רוצים לדעת יותר?

פנו אלינו עוד היום לשיחה עם יועץ פיננסי!

© 2022 All rights reserved​

Yuval Ayalon

פנו אלינו!
חייג עכשיו!