לוגו קרדיט משכנתאות

כך תגיעו לחיסכון מקסימלי בעת לקיחת משכנתא

חיסכון מקסימלי בעת לקיחת משכנתא
רוב האנשים לוקחים את המשכנתא שלהם בבנק בו הם נמצאים מבלי לחשוב יותר מידי ומסתמכים על ההבטחה של הבנקאי כי זאת ההצעה הטובה ביותר אותה הם יכולים לקבל. אך אם נעצור רגע ונבין כי הבנקאי מייצג את האינטרסים של הבנק ולא של הלקוח, נוכל להגיע למצב שאנחנו חוסכים הרבה בעת לקיחת משכנתא.

מזל טוב! אתם הולכים לרכוש את דירתכם הראשונה! כמו רבים בישראל אתם צריכים לקחת משכנתא, אך לא בטוחים מה לעשות כדי להגיע לחיסכון מקסימלי.
רוב האנשים לוקחים את המשכנתא שלהם בבנק בו הם נמצאים מבלי לחשוב יותר מידי ומסתמכים על ההבטחה של הבנקאי כי זאת ההצעה הטובה ביותר אותה הם יכולים לקבל.
אך אם נעצור רגע ונבין כי הבנקאי מייצג את האינטרסים של הבנק ולא של הלקוח, נוכל להגיע למצב שאנחנו חוסכים הרבה בעת לקיחת משכנתא.

טיפ ראשון לחיסכון: קחו משכנתא לטווח קצר

רוב האנשים חושבים שאם הם יפרסו את המשכנתא לעוד כמה שנים ההשפעה לא תהיה נוראית, אך ההפך הוא הנכון- ככל שנקצר את משך ההלוואה שלנו ונגמור לשלם את המשכנתא בצורה מהירה יותר, סך ההלוואה הכללי יהיה נמוך יותר.

הסיבה לכך מאוד פשוטה: על כל חודש בו אנחנו משלמים נשלם את ההחזר +ריבית מסוימת. כאשר נוריד את כמות החודשים כמות הריבית אותה נשלם תהיה נמוכה יותר.

טיפ שני: קחו יועץ משכנתאות פרטי

כפי שציינו עוד בהתחלה, ליועץ המשכנתאות של הבנק יש אינטרס לתת לכם משכנתא שתהיה רווחית לבנק. לעומת זאת, ליועץ משכנתאות פרטי יש אינטרס להעביר אתכם תהליך ייעוץ משכנתאות מקצועי וחסכוני שיגרום לכם לצאת מרוצים.

זוגות רבים חושבים שהכי משתלם וחסכוני להם לקחת משכנתא בבנק בו הם נמצאים, היות והבנק כבר מכיר אותם ויודע מי הם, אך לעיתים רבות ההפך הוא הנכון, יועץ משכנתאות מומחה ידע בדיוק לאיזה בנקים לפנות ומה להגיד להם כדי לקבל את הצעת המשכנתא הטובה ביותר עבור הלקוח.
אם כמה שזה מפתיע, ברוב המקרים דווקא בנקים בהם אתם לא לקוחות יתנו לכם הצעות משתלמות יותר.

טיפ שלישי: תתמקדו בתמהיל המשכנתא

משכנתא היא ההלוואה שמלווה אותנו במשך שנים אם לא עשרות שנים. על כן, תמהיל המשכנתא אותו אתם בונים חייב להיות מותאם בצורה הטובה ביותר כדי שלא רק נוכל לעמוד בו אלא גם נוכל לעמוד בו לטווח הארוך, מבלי שנכנס למצב בו אנחנו בחנק כלכלי.
יועץ משכנתאות מומחה יוכל לעזור לכם בבניית תמהיל משכנתא עם חסכון מקסימלי בריביות, זמן מול הבנקים וכמובן יחסוך לכם גם את המשא ומתן.

לקחתם כבר משכנתא? תבדקו אפשרות חסכון בעזרת מחזור משכנתאות

במידה ואתם כבר בעלי משכנתא קיימת מומלץ לבדוק אחת לשנה אופציה של מחזור משכנתא. מצב שוק המשכנתאות הוא דינמי, על כן יכול להיות מצב בו יש ירידה בריביות ומחזור משכנתא יכול לעזור לכם לנצל את המצב ולחסוך עשרות אלפי שקלים נוספים על תשלום ריביות.

כמובן, שגם במידה ויכולת ההחזר שלכם השתנתה חשוב שתיצרו קשר עם יועץ משכנתאות שיעזור לכם להתאים את תמהיל המשכנתא בצורה יעילה יותר.

חשוב להבין כי אישור המשכנתא שלכם ישתנה בעקבות סוג הנכס אותו אתם רוצים לרכוש. ברוב המקרים הבנק יקל על לקיחת משכנתא לכנס מקבלן היות והם יכולים להעריך את שווי הנכס בצורה קלה יותר מאשר נכס יד שניה.

אנו בחברת קרדיט משכנתאות מתמחים בייעוץ משכנתאות, מחזור משכנתאות וייעוץ הלוואות.
לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות חייגו עכשיו: 8539*

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

משכנתאות

מה כדאי לדעת לפני לקיחת משכנתא? אספנו עבורכם את כל המידע החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון!

בעולם הנדל"ן, השקעה בנכס למטרות דיור היא אחת ההחלטות הכי חשובות שאדם עשוי לקבל בחייו. התהליך של קבלת משכנתא מצריך ידע רחב ובניית תוכנית פיננסית מתוכננת מראש.
כאן נכנס לתמונה ייעוץ משכנתאות.

משכנתאות

שלב אחר שלב "איך לחסוך בעלויות המשכנתא שלך?"

מחזור משכנתא יכול להיות מהלך פיננסי נבון שיעזור לך להחליף את הלוואת הדירה הקיימת בחדשה, בדרך כלל עם תנאים טובים יותר.
תהליך זה יכול להציע מגוון יתרונות, החל מהפחתת התשלומים החודשיים ועד לחיסכון בכסף לאורך חיי ההלוואה, להקטין את הריבית שלך, או אפילו לקבל גישה להון העצמי של הבית שלך למטרות פיננסיות אחרות.

מתעניינים במשכנתא או הלוואה?

מתעניינים במשכנתא או הלוואה?

בנק

© 2022 All rights reserved​

Yuval Ayalon

פנו אלינו!
חייג עכשיו!