לוגו קרדיט משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

מומחי המשכנתאות של קרדיט משכנתאות יתאימו לך את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורך!

לקיחת משכנתא היא אחד מההחלטות הגדולות ביותר בחיים של כל אדם. כדי לעמוד בתשלומי המשכנתא ולממש את החלום להגיע לדירה משלכם חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות, שיעזור לנו לחסוך ולבנות את התמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבור כל אחד. בעוד שבנקים מציעים גם הם ייעוץ משכנתאות, יועצי המשכנתאות הבנקאיים משרתים במקרים רבים את אינטרס הבנק, בעוד שיועץ משכנתאות פרטי בעל אינטרס שנקבל את המשכנתא הטובה ביותר. תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לא רק לבנות לכם תמהיל משכנתא אלא להתאים את תמהיל המשכנתא לחיים שלכם בצורה האופטימלית ביותר, תוך חיסכון מקסימלי. נעמוד לצידכם בכל שלבי לקיחת המשכנתא וגם אחרי נבדוק עבורכם אפשרות להוזיל את תשלום המשכנתא באמצעות מחזור משכנתאות.

איך עובד ייעוץ המשכנתאות שלנו:

בשלב הראשון: היכרות אישית ובניית פרופיל אישי

בכדי שנוכל לעזור לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, חשוב לנו להבין בדיוק מהו הפרופיל האישי שלכם, איפה אתם עומדים מבחינה פיננסית, מה הם הצרכים שלכם ואיך אפשר לחסוך לכם זמן וכסף יקר בהתאם למה שאתם צריכים.

בסופו של יום- המטרה שלנו היא לעזור לכם לחסוך ולבנות את תמהיל המשכנתאות הטוב ביותר בשוק.

בכדי לעזור לכם לחסוך נבדוק את דירוג האשראי שלכם בכדי לראות האם קיים צורך לשפרו וזאת במטרה ולהשיג תנאי משכנתא טובים יותר, ככל שדירוג האשראי שלכם יהיה גבוה יותר תוכלו לקבל משכנתא בתנאים טובים יותר.

בשלב השני: מחקר ובניית תמהיל משכנתא או הלוואה

בהתאם לשוק, ההעדפות והצרכים שלכם- צוות המומחים שלנו יבנו עבורכם תמהיל משכנתא שמותאם אישית בדיוק עבורכם תוך כדי שקלול מצב שוק המשכנתאות, יכולת ההחזר שלכם, דירוג האשראי שלכם ונתונים רלוונטיים אחרים. לאחר עיבוד של כל הנתונים והמסמכים צוות יועצי המשכנתאות יבנה עבורכם הצעה לקבלת משכנתא.

המטרה: חיסכון מקסימלי

לאחר מסירת הנתונים הרלוונטיים לאישור קבלת המשכנתא, יועצי המשכנתאות שלנו ימליצו עבורכם על מסלול המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם.

חשוב לציין כי אנו עובדים מול ראשי כל הבנקים וגופי המימון בישראל- כך נוכל להתאים לכם את הבנק שייתן לכם את ההצעה הטובה ביותר עבורכם!

חתימה על משכנתא

לאחר בניית תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר עבורכם, ניצור קשר עם הבנק עבורכם, כך שתצטרכו להגיע רק למטרת החתימה בלבד.

שומעים על החיסכון גם לאחר קבלת המשכנתא

כל שנה אחרי קבלת המשכנתא ניצור קשר עמכם ונברר האם אפשר למחזר את המשכנתא ולשפר את תנאי המשכנתא הקיימים.

במידה ותהיו מעוניינים לשנות את תנאי המשכנתא ולחסוך נוכל לעזור לכם לבנות תמהיל מחזור משכנתא קיימת ייחודי ומשתלם.

סוגי משכנתאות:

משכנתא לנכס מקבלן
במידה ואתם עומדים לרכוש דירה חדשה מקבלן, חשוב שתיוועצו ביועץ משכנתאות.
בניגוד למשכנתאות שונות משכנתא לדירה חדשה מקבלן יכולה להיות משכנתא מסוג גרייס (חסד) משמעות הדבר היא שאתם לוקחים משכנתא ומקבלים את הכסף כעת, אך דוחים את תשלום המשכנתא עד שהדירה תהיה מוכנה. זאת בכדי להימנע מתשלום כפול של משכנתא ושכר דירה בו זמנית.
נהוג לומר כי הבנק בהרבה מובנים מעדיף לתת משכנתא לדירה חדשה מקבלן מאשר לדירה יד שנייה היות וברוב המקרים יהיה לו יותר קל להבין את שווי הנכס.
עם זאת חשוב לציין כי הבנק יכול להיות גם חשדן במידה ויש גורמי סיכון בעסקה: במידה וקיימים תקדימים על הקבלנים או כי קיימים לקבלנים פשיטת רגל ועוד.
כמו כן, חשוב להבין כי בעת רכישת דירה חדשה מקבלן סכום ההוצאה עלול להשתנות עקב שינויים מול הקבלן בדירה, תוספות ועיצובים שונים בדירה וכמו כן, עיכובים של הקבלן במסירת הדירה.
יועץ משכנתאות מומחה יעזור לכם להבין איזה סוג משכנתא אתם צריכים, איך תוכלו לבקש ולקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם וכמו כן, ילווה אתכם יד ביד עד קבלת המשכנתא.

משכנתא לנכס יד שניה
משכנתא יד 2 הינה משכנתא נפוצה אך מורכבת. מצד אחד קיימים יתרונות יחסיים ברכישת נכס יד 2- אתם יודעים מראש מה יהיה הסכום שתשלמו במעמד החלפת הבעלות על הדירה, לא יכול להיות מצב בו הקבלן מתעכב במסירת הדירה היות וכבר הנכס בנוי ועוד.
לפני חתימת חוזה עליכם לוודא כי יש בידכם את כל הדברים אותם אתם צריכים כדי לקבל משכנתא, זאת כדי ולא יקרה מצב בו תאלצו לבטל עסקה בשנייה האחרונה כי סורבתם לקבל משכנתא.
יש לכם מספיק הון עצמי- חשוב שתוודאו כי יש בידכם לפחות 25% משווי הנכס.
חשוב לקחת בחשבון שיהיו עוד הוצאות מעבר לשווי הדירה, ובמקרה של דירה יד שנייה הרבה פעמים תרצו לשפץ לפני שאתם נכנסים לנכס, מה שחשוב שייכלל בתכנון סכום המשכנתא אותו אתם צריכים.
משך הזמן משמעותי, יש לחשב את זמן אישור קבלת המשכנתא ולסכם על כך בעת חוזרה רכישת הדירה, חשוב לקבל אישור עקרוני לפני חתימת חוזה.

מחיר למשתכן
תכנית מחיר למשתכן מאפשרת לזוכים בהגרלה לרכוש נכס למגורים במחיר אטרקטיבי יחסית, ובנוסף קיימת אפשרות לקבל מענק בעת רכישת דירה ביישוביים בפריפריה.
בניגוד להלוואות אחרות, סכום ההון הראשוני של הזוכים במחיר למשתכן יכול להיות קטן יותר משמעותית.
כמו כן, במידה וזכיתם במחיר למשתכן הריבית על משכנתא נמוכה בחצי אחוז מהריבית הממוצעת, מה שהופך את תנאי המשכנתא לאופטימליים מאוד.
בשילוב של תכנון מסלול משכנתאות אטרקטיבי, תוכלו לבנות תמהיל משכנתא משתלם שיעזור לכם לחסוך תשלום נוסף ולקבל משכנתא משתלמת בצורה המקסימלית האפשרית.

משכנתא הפוכה/ משכנתא פנסיונית
במידה ואתם כבר בעלי דירה ומעוניינים לקבל הלוואה או משכנתא תוכלו לקבל משכנתא הפוכה.
מדובר על משכנתא אותה מקבלים בעלי נכסים מעל גיל 60 במטרה ולקבל כסף עם אפשרות להחזירה בנקודה מאוחרת יותר וזאת תוך שעבוד הנכס הקיים.
בניגוד למשכנתא רגילה מודבר במשכנתא לא מוגבלת בזמן ללא החזרים שוטפים ומחזירים את ההלוואה דרך היורשים העתידיים בעת מכירת הנכס.
בכדי לקבל משכנתא הפוכה עליכם לעמוד בכמה תנאים: ראשית עליכם להיות מעל גיל 60, בעלי נכס וכמו כן ללא חובות, עיקולים, שעבודים או פשיטות רגל.
ברוב המקרים הריבית על משכנתא הפוכה קצת יותר גבוה מריבית משכנתא ורגילה, זאת בעקבות תנאי המשכנתא הייחודיים שמאפשרים תנאי קבלת כסף ייחודיים.

מתעניינים במשכנתא או הלוואה?

פנו אלינו עוד היום לבדיקת התאמה חינם!

© 2022 All rights reserved​

Yuval Ayalon

פנו אלינו!
חייג עכשיו!