לוגו קרדיט משכנתאות

כל הסיבות להיעזר בייעוץ משכנתאות

רכישת בית בבעלות פרטית תהיה ההחלטה הכלכלית הגדולה והחשובה ביותר שרובנו המכריע נעשה בכל חיינו. סכומי עתק יוטלו על הכף ויהיה עלינו להחזירם במשך עשורים שלמים. תנאי המשכנתא יקבעו במידה רבה את היכולות הכלכליות שלנו לאורך חלק נכבד ומשמעותי מחיינו.

חינוך אינו נגמר בבית הספר, הוא תהליך המתמשך לאורך כל חיינו. בין אם נירשם לאוניברסיטה או ללימודי תעודה, אם אנחנו אוטודידקטים או חובבי קורסים, במשך השנים אנו נרכוש ידע רב שישרת אותנו באינספור דרכים. למרבה האירוניה, דווקא באחד התחומים המשמעותיים ביותר לחיינו, רובנו נישאר בורים. רכישת בית בבעלות פרטית תהיה ההחלטה הכלכלית הגדולה והחשובה ביותר שרובנו המכריע נעשה בכל חיינו. סכומי עתק יוטלו על הכף ויהיה עלינו להחזירם במשך עשורים שלמים. תנאי המשכנתא יקבעו במידה רבה את היכולות הכלכליות שלנו לאורך חלק נכבד ומשמעותי מחיינו. כאן, נראה כיצד ייעוץ משכנתאות יכול לסייע לך להשלים את פער הידע הקריטי הזה ולמצות את המיטב מההלוואות כל ההלוואות.

ייעוץ משכנתאות עצמאי יספק לך מידע אובייקטיבי

רבים שואלים את עצמם מדוע כלל להסתייע ביועץ חיצוני כאשר הבנק מעניק להם ייעוץ ממילא. חשוב שנזכור – הבנק הוא בראש ובראשונה עסק. כמו כל עסק, יש לו מטרה מרכזית אחת – למקסם את רווחיו. יועץ משכנתאות הפועל מטעם הבנק נאמן בראש ובראשונה לאינטרסים של הבנק. ייתכן מאוד שהייעוץ שנקבל לא יהיה בהכרח חסר פניות לחלוטין. אין ספק שהוא יעשה כל שביכולתו כדי להעניק לנו את הפתרונות הטובים ביותר במסגרת האינטרסים הללו. עם זאת, יועץ עצמאי שאינו מחויב לכל לויאליות לבנק, עשוי להרחיב באופן ניכר את הפריזמה הזו. טווח האפשרויות הנרחב הזה עשוי לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים.

מסייעים לך לחשב מסלול מחדש

אירועים בלתי צפויים רבים עשויים לפקוד אותנו במהלך חיינו. מקידומים בעבודה, בונוסים וירושות ועד לפיטורין ומשברים כלכליים ואישיים – הוודאות היחידה שמובטחת לנו בחיים היא שאין כל וודאות. לכן, ייתכן מאוד שנגלה שתנאי המשכנתא שהתחייבנו להם לפני עשרים שנה, כבר אינם משרתים אותנו היום באותו האופן. ייעוץ משכנתאות מקצועי יסייע לך לאפיין את הצרכים החדשים שלך, להעריך את התנאים האופטימליים שיאפשרו לך לחיות בנוחות ולבצע מחזור משכנתאות שמותאם למציאות החדשה. אם חלו, למשל, שינויים לטובה במצב הכלכלי, ייתכן שנוכל להגדיל את סכום ההחזר ולסיים את המשכנתא מהר משציפינו. ירידה בהכנסות, לעומת זאת, עשויה לדרוש מאיתנו למתוח את המשכנתא לתקופה ארוכה יותר.

עם זאת, לא רק הנסיבות האישיות שלנו עשויות לדרוש מחזור משכנתאות. גם המציאות הכלכלית בישראל משתנה באופן תדיר. שינויים ביחסי רכיב הפריים בחישוב המשכנתא, עליות בשיעורי הריבית ומגמות רבות אחרות, עשויות לזמן לפתחנו תנאים משתלמים מתמיד. עם ייעוץ משכנתאות אחראי ומושכל, נוכל לוודא שאנו מנצלים את ההזדמנויות הללו.

לא רק לקניית בית

כיום יותר מתמיד, משכנתא כבר אינה מתייחסת אך ורק לרכישת נכס נדל"ן. מסלולי "משכנתא לכל מטרה", מאפשרים לך לקחת משכנתא במסגרת איחוד הלוואות ולרכז את כל ההתחייבויות שלך במוצר פיננסי אחד, ארוך טווח ומותאם אישית. גם כאן, הייעוץ הנכון יסייע לך לבנות תמהיל אופטימלי המתחשב במכלול הצרכים שלך. זו עשויה להיות הדרך היציבה והבטוחה שלך לשינוי ההתנהלות הפיננסית אחת ולתמיד.

לשיחת ייעוץ חינם חייגו עכשיו: 8539*

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

משכנתאות

מה כדאי לדעת לפני לקיחת משכנתא? אספנו עבורכם את כל המידע החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון!

בעולם הנדל"ן, השקעה בנכס למטרות דיור היא אחת ההחלטות הכי חשובות שאדם עשוי לקבל בחייו. התהליך של קבלת משכנתא מצריך ידע רחב ובניית תוכנית פיננסית מתוכננת מראש.
כאן נכנס לתמונה ייעוץ משכנתאות.

משכנתאות

שלב אחר שלב "איך לחסוך בעלויות המשכנתא שלך?"

מחזור משכנתא יכול להיות מהלך פיננסי נבון שיעזור לך להחליף את הלוואת הדירה הקיימת בחדשה, בדרך כלל עם תנאים טובים יותר.
תהליך זה יכול להציע מגוון יתרונות, החל מהפחתת התשלומים החודשיים ועד לחיסכון בכסף לאורך חיי ההלוואה, להקטין את הריבית שלך, או אפילו לקבל גישה להון העצמי של הבית שלך למטרות פיננסיות אחרות.

מתעניינים במשכנתא או הלוואה?

מתעניינים במשכנתא או הלוואה?

בנק

© 2022 All rights reserved​

Yuval Ayalon

פנו אלינו!
חייג עכשיו!